linkedin Adwokat Jarosław Baraniak
linkedin Adwokat Jarosław Baraniak

Agata Demianiuk

Prawnik

 

a.demianiuk@kancelariabaraniak.pl

https://www.facebook.com/kancelariajb/
Adwokat Jarosław Baraniak
Kancelaria Radcy Prawnego Łódź
Logo Adwokat Jarosław Baraniak
Radca Prawny Jarosław Baraniak

Tel: 690 519 875

Nasza Kancelaria

Specjalizacje Jarosława Baraniaka
linkedin
twitter
LinkedIn

 

Twitter

 

Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu z użytkownikami strony. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. 

Numer NIP
7752599405
 
Numer REGON

385176670

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 690 519 875

 

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak Łódź


adres:

ul. Północna 37 lok. 2 
91 - 425 Łódź

 

e-mail:

poczta@kancelariabaraniak.pl

Adwokat Jarosław Baraniak

Jarosław Baraniak

Radca Prawny

Krystyna Pawlak

Sekretariat 

Nasz zespół

Drogi Kliencie,

 

Witaj w naszej kancelarii prawnej, gdzie praca to pasja do pomagania i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów prawnych. Nasz młody i dynamiczny zespół to grupa profesjonalistów, którzy nie tylko doskonale znają się na prawie, ale także są otwarci na nowe wyzwania i świeże spojrzenie na klientów.

 

W naszej kancelarii stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, ponieważ wierzymy, że zrozumienie indywidualnych potrzeb to klucz do skutecznego wsparcia. Gdy przyjmujemy sprawę, nie ograniczamy się do przyjęcia dokumentów i odłożenia ich w biurze. Dla nas to początek stałej współpracy, opartej na zaufaniu i aktywnym uczestnictwie. Nie spotkasz u nas biurokratycznych barier. 

 

Dążymy do tego, aby proces prawny był dla Ciebie zrozumiały i komfortowy. Stawiamy na transparentność, dlatego regularnie informujemy o postępach w sprawie i zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania. Nasza kancelaria to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z ludzkim podejściem, a obsługa prawna staje się po prostu przyjemnością.

Jarosław Baraniak
Kancelaria prawna Łódź