Adwokat Jarosław Baraniak

+48 690 519 875

 

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak Łódź


adres:

ul. Północna 37 lok. 2 
91 - 425 Łódź

 

e-mail:

poczta@kancelariabaraniak.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Numer NIP
7752599405
 
Numer REGON

385176670

 

Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu z użytkownikami strony. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. 

Jestem absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji w Łodzi. W 2013 roku zdobyłem dyplom studiów uzupełniających na Uniwersytecie Łódzkim, z zakresu prawnej obsługi przedsiębiorców. W 2019 roku ukończyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i w tym samym roku złożyłem z wynikiem pozytywnym egzamin adwokacki. W celu odpowiedniejszego realizowania interesów klientów, w 2020 roku zostałem wpisany na listę radców prawnych i od tej pory świadczę usługi prawne jako radca prawny. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2011 roku, wykonując pracę m.in. w kancelariach prawnych zajmując się przede wszystkim obsługą przedsiębiorców, jak również jako in-house lawyer w największych łódzkich spółkach korporacyjnych, m.in. w jednym z największych polskich banków. Zdobyta praktyka pozwala mi dobrze poznać potrzeby moich klientów i wypracować szczególnie cenione przez nich biznesowe podejście do rozwiązywania problemów. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych, wynikające z reprezentowania przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki.

 

Radca Prawny Jarosław Baraniak

 

Jednym z głównych obszarów mojej praktyki zawodowej są spory z instytucjami finansowymi i bankami, w szczególności dotyczące spraw kredytów frankowych. Świadczę również usługi doradztwa prawnego w zakresie ochrony praw konsumenta i prawa konkurencji. Posiadam również bogate doświadczenie w obsłudze prawnej z zakresu prawa pracy. Ze względu na fakt, iż brałem udział przy kontrolach PIP, ZUS i innych, mam odpowiednią wiedzę jak postępować, aby uchronić pracodawców, przed zarzutem naruszenia przepisów prawa pracy. Wielokrotnie reprezentowałem klientów przed sądami pracy w sprawach pracowniczych. Biorę również czynny udział w sprawach dotyczących Ubezpieczeń Społecznych. 

 

Specjalizacja kancelarii wynika z mojego doświadczenia. Posiadam wieloletnią praktykę w świadczeniu pomocy prawnej dla osób fizycznych, przedsiębiorców, zwłaszcza spółek prawa handlowego. Obecnie usługi prawne świadczę w indywidualnej kancelarii zlokalizowanej w centrum Łodzi. Elementem wyróżniającym moją kancelarię od innych, jest fakt, iż sam prowadzę każdą sprawę od początku do końca, utrzymując na bieżąco kontakt z klientem. 

 

Radca Prawny Jarosław Baraniak
 
Często angażuję się również w sprawy pro bono, m.in. wykonując zawód adwokata, wziąłem udział w akcji #RatujBiznes, mającej na celu informowanie przedsiębiorców o przysługujących im możliwościach w zakresie zwrócenia się o pomoc, wsparcie, ulgę lub zwolnienie w sytuacji różnorakich należności publicznoprawnych, w związku z pandemią koronawirusa. 

"Staram się utrzymywać bezpośredni kontakt z klientem, na każdym etapie postępowania. Tylko w ten sposób możliwe jest uzyskanie najlepszego rozstrzygnięcia sprawy". 

"Doświadczenie w pracy w jednym z największych polskich banków, pozwala mi zrozumieć wszystkie trudności moich klientów, którzy mierzą się ze sprawami przeciwko dużym instytucjom finansowym". 

Specjalizacje:

 

  • Bankowość i finanse

  • Spory z instytucjami finansowymi i bankami

  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Konkurencja i konsumenci

  • Prawo nowych technologii oraz IT

LinkedIn

 

Twitter

 

 

LinkedIn

 

Twitter

 

twitter Adwokat Jarosław Baraniak
twitter
linkedin Adwokat Jarosław Baraniak
linkedin
Specjalizacje Jarosława Baraniaka
Jarosław Baraniak

Radca Prawny Jarosław Baraniak

Tel: 690 519 875

Radca Prawny Jarosław Baraniak
Logo Adwokat Jarosław Baraniak
Kancelaria Radcy Prawnego Łódź
Adwokat Jarosław Baraniak
https://www.facebook.com/kancelariajb/